INCI: Thioctic Acid

Зовнішній вигляд: світло-жовтий дрібнокристалічний порошок.

Розчинність: гарна - в жирних оліях, водорозчинних оліях, полісорбаті та спиртах (ефірах).

Робочий рівень рН: від 3 до 10.

Опис: являє собою природний компонент, який присутній в клітинах живих організмів, як рослин і тварин, так і людини. Відіграє важливу роль в процесах метаболізму та клітинного дихання, водночас покращуючи енергетичні реакції, які відбуваються в клітинах епідермального шару. Природний біосинтез даної речовини відбувається в мітохондріях - клітинних органелах, відповідальних за утворення, накопичення і розподіл енергії.

Властивості: універсальний потужний антиоксидант, що нейтралізує дію вільних радикалів. Також має хелатуючі властивості, тобто  здатність зв'язувати важкі метали. Надмірна кількість важких металів в організмі стимулює вироблення меланоцитів - коричневого пігменту, тому альфа-ліпоєва кислота також регулює вироблення меланіну, що призводить до деякого посвітління шкіри.

Активує ферменти шкірного покриву, які полегшують засвоєння вітаміну А та його похідних, зміцнюючи судини, значно підвищуючи пружність і товщину епідермісу, активізуючи процеси виробництва колагену і еластину.

Також гармонійно працює в комплексі з вітамінами С і Е, підвищуючи їх ефективність в регенерації і відновленні клітин.

Синергічна з селеном, коензимом Q10, що містить ресвератрол і вітаміном В1.

Застосування: в косметичних засобах для обличчя при розширених порах (куперозі), оскільки сприяє їх зменшенню, вирівнює і згладжує шкірний покрив, покращуючи його структуру.

Протизапальні та регенеративні властивості знайшли застосування в засобах після засмаги, допомагаючи справитися із запаленням, подразненням і сонячними опіками, запобігаючи ознакам фотостаріння.

Часто використовується в підлітковій косметиці при лікуванні запалень і акне, оскільки підсилює протизапальну властивість інших компонентів.

При високому % введення застосовується в пілінгах.

Рекомендоване дозування: 0,2-3%.  Вводити в активну фазу (АФ) при температурі не вище 60 ° С.  Чутлива до нагрівання, втрачає до 10% активності при нагріванні до 60 ° C.  При нагріванні понад 60 ° C, вона втрачає 25% своєї активності і починає руйнуватися.

Термін зберігання: до 08.2025 р.

Germany
ACID0728

Характеристики

Структура
Сухий

у цій же категорії

16 інших товарів у цій категорії:
Товар доданий для порівняння.