INCI: Mandelic Acid

Синоніми: мигдалева кислота, амигдаликова кислота, гідроксіфенілгліколева кислота, феноксігліколева кислота.

Хімічна формула: C8H8O3.

Зовнішній вигляд: білі дрібні круглі або довгасті кристали.

Розчинність: гарна - в етанолі (спирті), слабка - у воді, дуже слабка - в бензолі та хлороформі.

Опис: відноситься до класу альфа-гідроксикислот і має всі властивості фруктових кислот. Отримують методом гідролізу з кісточок гіркого мигдалю.

Має антисептичні властивості: ще до відкриття антибіотиків цю кислоту у вигляді солей амонію або кальцію широко використовували в урології для лікування інфекційних захворювань сечовивідних шляхів. У косметології мигдалеву кислоту широко використовують як засіб для пілінгу шкіри, оскільки вона має виражений кератолітичний ефект і добре оновлює клітини епідермісу (водночас стимулює синтез колагену), прибираючи ороговілі частинки шкіри, також входить до складу різних комедонолітичних засобів (креми, мазі тощо), будучи при цьому чи не найм'якшою за дією навіть на тлі гліколевої та молочної кислот.

Молекули мигдалевої кислоти зазвичай більші за розміром в порівнянні з молекулами гліколевої або молочної кислоти. Тому такий пілінг сильно не подразнює шкіру. Проте, видимий ефект проявляється повільно порівняно з агресивнішими аналогами. Хоча вона також омолоджує шкіру, живить її й усуває недоліки.

Властивості:

  • очищує та стягує розширені пори;
  • освітлює веснянки, пігментні плями;
  • покращує і вирівнює тон шкіри, освіжає колір обличчя;
  • зменшує дрібні й тонкі зморшки;
  • антібактеральна дія дозволяє лікувати прості вугрі.

Увага!  Відноситься до малотоксичних речовин, проте, в концентрованому вигляді є досить їдкою речовиною і може викликати опіки шкіри. У великих концентраціях (60-75%) є сильним шкірним подразником. При потраплянні на шкіру, вона викликає сильне подразнення, почервоніння й утворення пухирів.

Застосування: пілінги, креми, сироватки, молочко, засоби для повік.

Рекомендоване дозування: 1-10% (максимально до 20%), вводиться в активну фазу (АФ).

Термін зберігання: 10.2022 р.

France
ACID0731

Характеристики

Структура
Сухий

у цій же категорії

16 інших товарів у цій категорії:
Товар доданий для порівняння.