INCI: Succinic Acid

Синоніми: бутандіова кислота, етан-1,2-дикарбонових кислот.

Зовнішній вигляд: білі дрібні кристали.

Хімічні властивості: НООС-СН2-СН2-СООН - двоосновна гранична карбонова кислота. Міститься в невеликих кількостях у багатьох рослинах, бурштині.

Розчинність: гарна - у воді та спирті (етанолі).

Властивості: попередження передчасного старіння шкіри обличчя та шиї, підтяжка, усунення наслідків вугрової висипки, шрамів і рубців на обличчі, нормалізація тургору й еластичності шкіри, глибоке очищення, збагачення клітин киснем і виведення токсинів, усунення набряклості, пігментних плям і судинних  сіточок, зміцнення капілярів, освіження кольору обличчя, боротьба із запальними процесами, нейтралізація мікробів та вірусів.

Косметологи цілком обгрунтовано відносять косметику з похідними бурштину до "розумної" косметики - адже і в косметології, (як і в фармацевтиці), бурштин найефективніше діє в проблемних місцях.

Бурштинова кислота не лише регулює процеси, але і реставрує втрачені раніше функції, відновлює в млявих і відмираючих тканинах життєві процеси. Здорові клітини її не потребують, але кислота безпомилково знаходить хвору клітину, проникає в неї і підтримує.

Абсолютна нешкідливість бурштинової кислоти, її здатність створювати позитивний ефект навіть у дуже малих дозах і посилювати дію інших препаратів (потужний синергетичний ефект) роблять її вельми цінною складовою косметики.

Це й забезпечує широкий діапазон неспецифічної лікувальної дії бурштинової кислоти та її солей. Крім того, вона має актопротекторний і противірусний вплив.

В експериментах in vitro було показано, що застосування сукцинату призводило до зростання споживання кисню тканинами за рахунок окислення доданих субстратів до кінцевих продуктів - вуглекислоти, води і тепла. Одна молекула доданої до тканини дикарбонової кислоти забезпечує окислення багатьох ендогенних субстратів. Іншими словами, окислення сукцинату є необхідною умовою каталітичної дії будь-якої іншої з карбонових кислот для засвоєння тканиною кисню (цикл три- і дикарбонових кислот).

В основі лікувально-профілактичної дії бурштинової кислоти та її сполук лежить модифікуючий вплив на процеси тканинного метаболізму - клітинне дихання, іонний транспорт, синтез білків. При цьому амплітуда і спрямованість модифікацій залежать від вихідного функціонального стану тканин, а її кінцевий результат виражається в оптимізації параметрів їх функціонування. Такі властивості дозволяють віднести бурштинову кислоту до лікувально-профілактичних препаратів нового покоління - так званих "розумних ліків".

Застосування: сироватки, лосьйони, креми, маски, пілінги. Також в засобах для області очей. У програмах активного ліфтингу.

Рекомендоване дозування: 0,5-3%.

Термін зберігання: до 02.2025 р.

ACID0724

Характеристики

Структура
Сухий

у цій же категорії

16 інших товарів у цій категорії:
Товар доданий для порівняння.

Бурштинова кислота хч

Бурштинова кислота хч
Кількість
Ціна:
0,61 USD
Ітого:
Про покупця