INCI: Glycolic Acid

Синоніми: оксіоцтова кислота.

Хімічна формула: HOOC-CH2-OH.

Зовнішній вигляд: прозора рідина.

рН: 1.

Розчинність: гарна - у воді, спирті, діетиловому ефірі.

Опис: найпростіша гідроксикислота. Солі та аніони гліколевої кислоти називаються гліколати. У природі знаходиться у винограді, цукровому буряку, цукровій тростині.

Властивості: нормалізує процес секреції і відтоку себума, шкіра стає чутливішою до проникнення косметичних і лікарських засобів. Cтимулює синтез колагену і гіалуронової кислоти, нормалізує процеси обміну та шкірної мікроциркуляції. Це дозволяє боротися з гіперкератозом, акне, себореєю, целюлітом, іхтіозом, фотостарінням, підвищеною сухістю та в'ялістю шкіри. Нормалізується процес епітелізації в протоках сальних залоз і основах волосяних фолікулів, зменшується щільність комедонов і розміри пор.

У якості пілінгу може бути використана у моноваріанті, а також в комбінації з іншими фруктовими кислотами. Відноситься до універсальних та всесезонних, оскільки вона досить м'яка й органічна.  Можливе використання під час вагітності.

Використовується в косметичних засобах для волосся: масках, бальзами, спреях. В результаті такого догляду волосся стає м'якшим і слухнянішим, набуває здорового блиску та гладкості. Чудово зволожує також шкіру голови, ніжно відлущуючи відмерлі клітини з поверхні скальпа. Це допомагає шкірі нормально функціонувати, а волоссю - бути здоровим.

Також використовується в манікюрі та педикюрі, зокрема, в засобах для кутикули. Розм'якшує її і полегшує подальше видалення, пом'якшує і зволожує загрубілу шкіру рук (в комплексних засобах).

Застосування: моно- і поліпілінги, тоніки, сироватки, спреї для обличчя та волосся, пінки та молочко, засоби для кутикули. Пілінги в домашніх умовах можна використовувати лише в дозуванні не вище 10%. При вищому відсотку, рекомендується використовувати лише у професійного косметолога із застосуванням нейтралізатора, щоб уникнути подразнення або навіть опіків шкіри.

Рекомендоване дозування: зазвичай 1-10%. Професійні пілінги можуть містити вищий відсоток гліколевої кислоти (20% і більше).

Термін зберігання: 11.2022 р.

France
ACID0734

Характеристики

Структура
Рідкий

у цій же категорії

16 інших товарів у цій категорії:
Товар доданий для порівняння.

Гліколева кислота 70%

Гліколева кислота 70%
Ціна:
0,69 USD
Ітого:
Про покупця