Зовнішній вигляд: в'язка буро-жовта маса.

Запах: ненав'язливий.

Температура плавлення: 42°C.

Склад: дуже складний і досі вивчений не повністю. В основному, він є сумішшю складних ефірів високомолекулярних спиртів (холестерину, ізохолестерину тощо) з вищими жирними кислотами (міристиновою, пальмітиновою, церотиновою та ін.) та вільних високомолекулярних спиртів. Відрізняється від інших восків високим вмістом стеринів (зокрема, холестерину). За властивостями ланолін близький до шкірного сала людини.

У хімічному плані досить інертний, нейтральний та стійкий при зберіганні.

Властивості: здатність емульгувати до 180-200% (від власної маси) води, до 140% гліцерину та близько 40% етанолу (70% концентрації) з утворенням емульсій типу вода/олія. Додавання невеликої кількості ланоліну до жирів і вуглеводнів різко збільшують їхню здатність змішуватися з водою та водними розчинами, що зумовило його широке використання у складі ліпофільно-гідрофільних основ.

Застосування: у складі різних косметичних засобів – кремів тощо, у медицині використовується як основа для різних мазей, а також для пом'якшення шкіри (у суміші з рівною кількістю вазеліну).

Випускається чистий, очищений ланолін для жінок, що годують (торгові назви: Purelan, Lansinoh). Застосовуваний місцево, ланолін допомагає загоєнню тріщин на сосках і запобігає їх появі, не потребує змивання перед годуванням (безпечний для немовлят).

Ланолін зареєстрований як харчова добавка E913.

Термін зберігання: до 05.2025 р.

Germany
WAX00919

Характеристики

Структура
Пастоподібний
Фаза використання
Жирна
Grade 
Алиса 2023-10-27

Ланолин

Мой мастхев! Вся семья на него подсела, у всех есть в маленькой баночке в аптечке или с собой.<br /> Все ранки, повреждения, натертости, аллергическая "сухость" кожи и особенно потрескавшиеся губы и руки зимой очень быстро заживают буквально после первого намазывания.<br /> Ни кремы для рук, ни бальзамы для губ у меня без него не обходятся.<br /> Растительный ланолин тоже не плох, но а этим вообще не сравнится

Напишіть відгук !

у цій же категорії

4 інших товарів у цій категорії:
Товар доданий для порівняння.

Ланолін безводний фарм.

Ланолін безводний фарм.
Кількість
Ціна:
1,10 USD
Ітого:
Про покупця