INCI: Sodium Cocoyl Apple Amino Acids

Зовнішній вигляд: злегка в'язка рідина світло-жовтого відтінку.

pH: 6,9.

Розчинність: гарна – у воді.

Опис: аніонне ПАР, отримане з амінокислот яблучного соку, є ніжним сурфактантом, що походить зі світу фруктів, що забезпечує велику м'якість для косметичної продукції, що піниться. Має дуже хорошу переносимість очима та шкірою, не руйнує природний бар'єр шкіри, створює густу, рясну та м'яку піну, не завдає шкоди навколишньому середовищу.

Утворює густу і ультра-м'яку піну для м'якого очищення шкіри та волосся. Є чудовим піноутворюючим агентом у складних умовах (жорстка вода, сильно забруднене волосся). Навіть при використанні як спів-ПАВ у важких умовах, він зберігає свої відмінні спінюючі властивості.

Сенсорний аналіз, проведений під час миття рук 10 добровольців, показав:

стабільну м'якість піни, як під час використання (добровольцями піна оцінювалася як приємна на дотик), так і після використання (оцінювалося пом'якшення шкіри після промивання);

велика кількість піни (параметри перевірялися стандартизованим способом вимірювання);

стійка щільність піни (піна оцінювалася як дуже щільна і, отже, що показує хорошу стабільність: під час роботи вона відмінно "сиділа" в долоні, що полегшувало використання спінюючих властивостей продукту).

Велика кількість піни, показане сенсорними випробуваннями, підтвердилося вимірюваннями інтенсивності спінювання за допомогою Ross-Miles тестів.Ця різноманітність піни істотно, коли яблучний ПАР використовується як основний, а також при застосуванні в комбінаціях як вторинний сурфактант: було виявлено, що він підвищує стійкість і стабільність піни у звичайних формулах.

М'якість Proteol APL виявляється у щадному ставленні до шкіри та слизової оболонки очей. Разом з гарною переносимістю, він не змінює бар'єрні функції шкіри, що робить його ультра-м'яким піноутворювачем, який може бути використаний у всіх ніжних формулах, що очищають. Як показали випробування денатурації оксигемоглобіну (RBCA), цей ПАР не змінює структуру багатого на білки рогового шару, і підтримує повну цілісність шкірного бар'єру. З чого можна дійти невтішного висновку у тому, що він є руйнівним чи дратівливим, на відміну інших аніонних ПАРів.

Показує кращу переносимість слизової оболонки ока в порівнянні з іншими комерційно доступними ПАР.

Застосовується у:

гелях для душу та пінах для ванн;

шампунях та кондиціонерах для волосся;

дитячі шампуні;

засоби для демакіяжу, в т.ч. око;

вологі серветки, т.ч. для інтимної гігієни

Рекомендоване дозування: 1-10%. Вводиться у водну фазу (ВФ). При використанні в шампунях рекомендується додатково вводити добавки, що кондиціонують.

як основний ПАР - до 10%, але можливе використання і у вищому дозуванні;

як зі-ПАВ - 5%;

у засобах для вмивання – до 10%;

у засобах для демакіяжу очей – до 3%.

Термін зберігання: до 09.2026 р.

Seppic (FR)
SURF1080

Характеристики

Структура
Рідкий
Тип
Аніонний

у цій же категорії

12 інших товарів у цій категорії:
Товар доданий для порівняння.