Lat: Chamomilla recutita

Сировина: квіти.

Стадія дистиляції: перша.

Запах: насичений квітковий.

Опис: у квітах містяться кислоти (аскорбінова, нікотинова, саліцилова), гіркоти, холін, хамазулен, бісаболол, дубильні речовини, гліцериди жирних кислот, цукру, діоксикумарин, глікозид умбелліферон, слиз та пектин. Склад біологічно активних речовин римської ромашки схожий на склад аптечної ромашки, але римська ромашка має м'якший вплив на шкіру (через меншу концентрацію хамазулену і фарнезолу). Тому гідролат також використовується у засобах, призначених для догляду за шкірою навколо очей та іншими чутливими ділянками шкіри.

Властивості: має заспокійливі, розгладжуючі та протизапальні властивості, є знеболюючим та антисептичним засобом: заспокоює та пом'якшує шкіру, а також стимулює процес відновлення клітин. Застосовується при алергічних запаленнях шкіри та лікуванні дерматитів, псоріазу, екзем як гіпоалергенний засіб.

Рекомендується для догляду за дитячою шкірою, за чутливою, проблемною, підлітковою шкірою обличчя.

Показаний при будь-яких запаленнях шкіри, має антисептичну дію, а також легкий знеболюючий і швидкий заспокійливий ефект. Стимулює процес відновлення клітин шкіри при ушкодженнях, ранах, лущенні, подразненнях.

Є безпечним та гіпоалергенним косметичним засобом.

Дозування, що рекомендується: до 100% у якості тоніка для обличчя. У косметичних засобах можна використовувати як водну фазу (ВФ).

Увага! Застосовувати лише зовнішньо.

Термін зберігання (у невідкритому стані): до 04.2025 р.

Після відкривання - при додатковій консервації до 10.2025. В якості консервантів рекомендуються: Оптифен, Гермаль Плюс (рідкий), Феноніп, Гермабен у дозуванні прибл. 0,5%. Не варто консервувати спиртом (може спричинити пересушування шкіри).

France
HYDR0933

Характеристики

Структура
Рідкий
Тип аромату
Квітковий
Фаза використання
Активна
Водна

у цій же категорії

4 інших товарів у цій категорії:
Товар доданий для порівняння.