Lat: Lavandula angustifolia

Сировина: квіти.

Стадія дистиляції: перша.

Запах: терпкувато-квітковий.

Опис: зимостійка рослина, що досягає 1 м у висоту і ширину, з невеликим вузьким листям сіро-зеленого кольору. Цвіте невеликими довгастими блакитними або фіолетовими квітками на тонких прямих квітконосах. Вся рослина дуже ароматна і широко використовується у парфумерній промисловості. Зацвітає наприкінці червня – липні.

Властивості: ефективно впливає на різноманітні подразнення та запалення шкіри, усуває почервоніння, лущення та свербіння, що дозволяє з успіхом використовувати його у догляді за надмірно чутливою шкірою, схильною до алергії, та негативно реагує на більшість косметичних засобів та процедур. Використовується як заспокійливий засіб, у тому числі в засобах після засмаги та гоління.

Застосовується для проблемної шкіри обличчя, яке страждає від вугрової висипки, утворення прищів та інших гнійно-запальних захворювань. Це обумовлюється бактерицидними, дезінфікуючими, антисептичними та протизапальними властивостями, які допомагають швидко зняти запалення шкіри, підсушити прищі, які є на обличчі, і запобігти їх подальшому поширенню.

Використовується для якнайшвидшого загоєння ранок, порізів, саден, тріщин, опіків та інших пошкоджень шкірного покриву. Сприяє загоєнню ранок після прищів, водночас позбавляючи шкіру від утворення післявугрових шрамів.

Допомагає виведенню зі шкіри шкідливих токсинів, а також використовується як освіжаючий і тонізуючий засіб для в'янучої та стомленої шкіри обличчя. Має відомі дезодоруючі властивості.

Рекомендоване дозування: до 100% у якості тоніка для обличчя. У косметичних засобах може використовуватися як водня фаза (ВФ).

Увага! Застосовувати лише зовнішньо.

Термін зберігання (у невідкритому стані): до 11.2024 р.

Після відкриття - при додатковій консервації до 05.2025 р. У якості консервантів рекомендуються: Оптифен, Гермаль Плюс (рідкий), Феноніп, Гермабен у дозуванні прибл. 0,5%. Не варто консервувати спиртом (може спричинити пересушування шкіри).

France
HYDR0928

Характеристики

Структура
Рідкий
Тип аромату
Квітковий
Фужерний
Фаза використання
Активна
Водна

у цій же категорії

4 інших товарів у цій категорії:
Товар доданий для порівняння.