Використовують, в першу чергу, для сухої шкіри. Завдяки здатності відновлювати пошкоджені клітини, прискорює зникнення невеликих косметичних дефектів (невеликих шрамів, наслідків вугрової висипки, фурункульозу тощо), запобігає появі зморшок, допомагає усувати післяпологові розтяжки, добре загоює і тонізує.
Ваніль мадагаскарська стручок
Артикул: KOND0034
- Написати відгук
Ваніль - високоякісний натуральний ароматизатор. На відміну від синтетичного ваніліну, запах натуральної ванілі приємніший і стійкіший, оскільки аромат натуральної ванілі містить крім ваніліну більше 150 ароматичних складових. Область застосування ванілі надзвичайно широка: косметика, медицина, ароматерапія, харчова промисловість.
З 20.03.2023 повної післяплати, на жаль, більше немає.
Доставка по Україні: Нова Пошта, Укрпошта, MeestExpress, Делівері; міжнародна - Укрпошта.
Вказуйте своє побажання при оформленні замовлення або при підтвердженні на Вайбер.
Вага: прибл. 3 гр, довжина - 14-17 см.
Lat: Vanilla planifolia
Країна походження: Мадагаскар.
Ваніль чорна має найсильніші ароматичні властивості. Ваніль Bourbon росте на Мадагаскарі, трохи на Коморських островах і Реюньйоні, має інтенсивний, гармонійний, насичений, дуже збалансований аромат; вона надзвичайно цінується поміж спецій. Якість ванілі також залежить від величини стручків.
Аромат: п'янкий, ніжний і дуже приємний. Містить понад 150 ароматичних складових, ванілін же становить 2,2-3,0% стручка.
Зовнішній вигляд: стручок чорний, гнучкий, з прожилками, не розщеплений.
Опис: ваніль - одна з численних орхідей, рослина родини орхідних. Такі орхідеї виростають до 50 метрів. Отримати плоди "стручки" можна з квітів ванілі, які відкриваються всього на один день за рік і можуть запилюватися лише одним видом бджіл або певним видом колібрі. В якості пряності використовують зрілі плоди (стручки) ванілі. Але основний аромат дає насіння й оточуюча їх масляниста рідина.
Ферментовані плоди містять близько 2% ваніліну, саме тої ароматної речовини, яка й створює неперевершиний ванільний запах. У стручках високої якості кристалізований ванілін взагалі помітний на поверхні. Хоча ванілін і домінує в ароматі ванілі, на нього працює безліч інших компонентів. На сьогоднішній день їх відомо близько 130. Це феноли, фенольні ефіри, спирти, карбонові сполуки, кислоти, лактони, аліфатичні і ароматичні вуглеводні, гетероциклічні сполуки тощо.
Ваніль була добре відома корінним мексиканцям - ацтекам. Вони називали її tlilxochitl (чорна квітка) і використовували для ароматизації збадьорюючого шоколадного напою з меду, какао-бобів, гарячої води і пекучої паприки.
Вартість ванілі залежить від її якості. У якісної ванілі стручки повинні бути м'якими, еластичними, злегка скрученими, маслянистими на дотик. Еталон - стручок темно-коричневого кольору з дрібними білими кристалами ваніліну на поверхні. Відхилення від цього стандарту знижують цінність спеції.
Ваніль - високоякісний натуральний ароматизатор. На відміну від синтетичного ваніліну, запах натуральної ванілі приємніший і стійкіший, оскільки аромат містить крім ваніліну величезну кількість ароматичних складових. Область застосування ванілі надзвичайно велика - вона використовується у виробництві шоколаду, випічки, морозива, для ароматизації різноманітних йогуртів і сирків, охолоджуючих напоїв і навіть соусів. Аромат ванілі надає смаку солодких продуктів додаткову солодкість - на смак вони здаються солодшими, ніж без ванілі. Така властивість ванілі часто використовується для виробництва дієтичних продуктів. Також вона має властивості згладжувати і "об'єднувати" інші аромати.
Кулінарне застосування: ваніль на смак гірка, тому перед вживанням її ретельно розтирають в порошок у фарфоровій ступці разом з цукровою пудрою. Потім цей ванільний цукор вже можна використовувати. Для його приготування на 0,5 кілограма цукру беруть 1 паличку ванілі. Для посипання кондитерських виробів можна використовувати цукор, з яким в одній банці зберігалася нерозмелені ваніль - своїм запахом вона досить швидко просочить весь цукор.
Медичне застосування: в народній медицині ваніль застосовується при лихоманці, диспепсії, хлорозі, розладах нервової системи, психічних захворюваннях, сонливості, ревматизмі. Цінується в якості збуджуючого і стимулюючу м'язову діяльність засобу.
Аромат ванілі використовують в ароматерапії. Він сприяє відновленню апетиту. Бувалі рибалки кажуть, що навіть риба клює на шоколад з ваніллю. Аромат цієї пряності знімає роздратування і заспокоює, приносячи відчуття душевного комфорту. Ваніль використовується ще і в парфумерії - без неї неможливі східні аромати.
Термін зберігання: більше 36 місяців в герметично закритій упаковці.
Термін придатності: до 09.2022 р.
Напишіть відгук
* Обов'язкові поля
або