Lat: Sophora Japonica

INCI: Sophora Japonica fruit extract

Склад: вода очищена, плоди софори, рослинний гліцерин.

Активні речовини: одним з основних речовин, виявлених у софорі, є рутин. Його наявність встановлено в бутонах, квітках, листі, молодих гілках і молодих плодах. Особливо багато рутина накопичується в молодих, швидкозростаючих органах рослини. Максимальна кількість його відзначена в бутонах. Крім рутина, виявлені кемпферод-3-софорозид, кверцетин-3-рутинозид і геністеїн-2-софорабіозид. У листах знайдені рутин (софорин) та до 47 мг/г вітаміну С. У плодах у період їх дозрівання міститься до 8 флавоноїдів в залежності від місця і часу збору. В квітках виявлено алкалоїди і глікозиди. Насіння містить до 10% жирного масла.

Опис: велике дерево, що належить до сімейства бобових. Виглядає софора досить ефектно - розлога пишна густа крона піднята на висоту 15-25 метрів. Молоді гілки зелені, гладкі, а стовбур вкриває темно-сіра з тріщинами кора. Опадає на зиму. Непарноперисте блискуче листя влітку насичено зеленого кольору.

Служить сировиною для промислового виробництва рутину. Екстракт застосовується як бактерицидний, ранозагоювальний, регенеруючий і вітамінізуючий компонент кремів для сухої, чутливої, в'янучої шкіри, кремів після гоління, лосьйонів для зміцнення волосся. Рутин, який міститься в екстракті софори, проявляє антиоксидантну активність і забезпечує захист від вільних радикалів.

Рекомендоване дозування: 0,5-3%. Не бажано нагрівати понад 45°С. Застосовувати у ВФ (водній) або АФ (активній) фазі.

Концентрований! Не застосовувати в чистому вигляді.

Термін зберігання: до 02.2024 р.

Ukraine
EXTC1387

Характеристики

Структура
Рідкий
Фаза використання
Активна
Водна

у цій же категорії

16 інших товарів у цій категорії:
Товар доданий для порівняння.