Lat: Kalium hydroxidum

INCI: Kalium Hydroxide

Синоніми: їдкий калій, каустичний поташ.

Хімічна формула: КOH.

Зовнішній вигляд: білі лускаті (пластинчасті) кристали.

Особливості: гігроскопічний, але менше, ніж гідроксид натрію. Розчиняється в воді з великим виділенням тепла, значно більшим, ніж під час реакції гідроксиду натрію, тому працювати потрібно акуратно, не нахиляючись над розчином в момент розчинення лугу.

Опис: водні розчини КОН мають сильнолужну реакцію. Отримують електролізом розчинів KCl, застосовують у виробництві рідкого мила, для одержання різних з'єднань калію. Застосовують також при обробці бавовни, в лужних акумуляторах, як поглинач газів і осушуючий агент тощо. Також використовується для отримання метану, поглинання кислотних газів і виявлення деяких катіонів в розчинах. Використовується в цирконієвому виробництві для отримання знефтореного гідроксиду цирконію.

Викликає важкі опіки шкіри та слизових оболонок.

У харчовій промисловості зареєстрований в якості харчової добавки E525.

У миловарінні використовується для виготовлення рідкого і кремоподібного мила.

Рекомендоване дозування: в миловарінні визначається згідно миловарного калькулятора, виходячи з типу необхідного мила, властивостей і кількості омильних жирів.

Дата випуску: 07.2021 р.

Гарант.  термін зберігання від виробника: 07.2023 р. При зберіганні в щільно закритій тарі в сухому прохолодному місці без доступу прямих сонячних променів і вологи термін зберігання може бути необмеженим.

France
LYE00754

Характеристики

Структура
Сухий

у цій же категорії

1 інших товарів у цій категорії:
Товар доданий для порівняння.

Калію гідроокис тех.

Калію гідроокис тех.
Ціна:
2,48 USD
Ітого:
Про покупця