Lat: Phaseplus vulgaris

INCI: Phaseplus vulgaris extract 

Сировина: плоди.

Розчинність: у воді.

Опис: екстракт стулок квасолі надзвичайно багатий на природні фітоестрогени, завдяки чому цей екстракт запускає найважливіші процеси: активізує клітинні ферменти та збільшує швидкість поділу клітин. Практично всі фітоестрогени є потужними антиоксидантами. Вони зміцнюють стінки судин, мають бактерицидні та протигрибкові властивості, нормалізують рівень колагену, що є основою шкіри, сухожиль, суглобів, хрящів, нейтралізуючи ферменти (гіалуронідазу, еластазу, колагеназу), які руйнують структуру сполучної тканини. Зміцнення колагену, веде до зменшення в'ялості шкіри.

Компанія BABOR використовує екстракт квасолі у своїй лінії засобів проти розтяжок, оскільки він стимулює синтез фібронектину і колагену, завдяки чому пошкоджений шар колагенових волокон стає міцнішим і багатовимірнішим, зміцнюються еластинові волокна. У результаті відбувається оновлення атрофованої ділянки тканини - аж до повного відновлення еластичності.

Косметичні препарати, які містять фітогормони, активізують мікроциркуляцію, знімають запалення, покращують тонус шкіри та помітно омолоджують її. Саме тому в багатьох засобах для догляду за найскладнішими типами шкіри - в'янучої та проблемної, використовується екстракт стулок квасолі. 

Властивості:

  • протизапальна та антиоксидантна;
  • підтягувальна, розгладжувальна і тонізувальна для шкіри;
  • відновлювальний;
  • розгладжує рубці та розтяжки.

Застосування:

  • в антицелюлітних засобах і засобах проти розтяжок;
  • в anti-age косметиці, як засіб, що веде до зменшення в'ялості шкіри;
  • у кремах, для запаленої та подразненої шкіри.

Рекомендоване дозування: 0,5-1%. Не нагрівати понад 40-45°С. Вводити у ВФ або АФ. Перед введенням у косметичний засіб розвести у воді.

Термін зберігання: до 11.2024 р. Зберігати в сухому прохолодному місці в закритій емності.

China
EXTD0030

Характеристики

Структура
Сухий

у цій же категорії

1 інших товарів у цій категорії:
Товар доданий для порівняння.