Ефективно впливає на різноманітні подразнення та запалення шкіри, усуває почервоніння, лущення та свербіння. Застосовується для проблемної шкіри обличчя, яке страждає від вугрової висипки. Допомагає виведенню зі шкіри шкідливих токсинів, використовується як освіжаючий і тонізуючий засіб для в'янучої та стомленої шкіри обличчя.
М'яти перцевої гідролат
Артикул: HYDR0924
- Написати відгук
Справляє м'який охолоджуючий вплив на шкіру, надзвичайно підходить для косметичних засобів літньої серії. Має заспокійливі, в'яжучі та антисептичні властивості, полегшує свербіння та зменшує запалення (особливо після укусів комах).
З 20.03.2023 повної післяплати, на жаль, більше немає.
Доставка по Україні: Нова Пошта, Укрпошта, MeestExpress, Делівері; міжнародна - Укрпошта.
Вказуйте своє побажання при оформленні замовлення або при підтвердженні на Вайбер.
Lat: Mentha piperita
Сировина: надземна частина рослини.
Стадія дистиляції: перша.
Опис: цілющі властивості дикої м'яти були науково доведені ще Гіппократом та Парацельсом. М'ята перцева - старовинна культурна рослина, виведена в Англії в XVII ст., можливо, шляхом схрещування диких видів м'яти водяної та зеленої, але остання, ймовірно, також гібрид, отриманий з м'яти лісової та круглолистої. На територію Російської імперії рослина була завезена в 1895 р. з Англії, а промислові плантації з'явилися в 1938 р., в основному, для отримання м'ятної олії та ментолу для аптечних потреб.
Лікарською сировиною є листя м'яти перцевої, зібрані на початку бутонізації та цвітіння, з яких виготовляють численні лікувальні фітопрепарати.
Листя та стебла м'яти містять ефірну олію, яка складається, в основному, з ментолу, ментону, карвакролу, цинеолу, пінена, лімонена, дипентена, пулегона, фелландрена та інших терпеноїдів тимолу, сесквітерпенових кетону і спиртів невизначеного складу, эфірів ментолу (зокрема, ефірів ізовалеріанової й оцтової кислот) та інших речовин. Крім того, в листі містяться цукри (глюкоза, рамноза), урсолова, мелісинова, лінолева й олеанолова кислоти, таніни, глікозид евгенол, вітамін С, каротин, гесперидин, бетаїн, флавоноїди, дубильні речовини, органічні кислоти та мікроелементи (мідь, марганець, стронцій тощо) та інші хімічні сполуки. М'ята має широкий спектр фармакологічних властивостей, завдяки наявності в ній комплексу біологічно активних сполук: протимікробні, протизапальні, спазмолітичні, судиннорозширювальні, гіпотензивні, кардіотонічні, антигіпоксантні, седативні, жовчогінні, сечогінні, репаративні, а також має рефлекторну коронаророзширювальну дію.
За рахунок місцевого подразнюючого ефекту та стимулюючого впливу на периферичні нейрорецептори шкіри та слизові оболонки, посилює капілярний кровообіг і створює загальнозміцнюючий ефект.
Широко застосовується також у дерматології та косметології.
Властивості: має тонізуючу, антисептичну, протизапальну дію. Підвищує захисні функції епідермісу. Використовується як тонік при судинному малюнку, вугровій висипці, запаленій та стомленій шкірі. Справляє м'який охолоджуючий вплив на шкіру, надзвичайно підходить для косметичних засобів літньої серії. Має заспокійливі, в'яжучі та антисептичні властивості, полегшує свербіння та зменшує запалення (особливо після укусів комах). Зміцнює венозні стінки судин при варикозному розширенні вен.
У дерматології м'ятна олія застосовується при різних запаленнях шкіри, вугровій висипці, дерматиті, екземі та кропив'янці.
Рекомендоване дозування: до 100% у якості тоніка для обличчя (застосовувати не частіше 2-х разів на день). У косметичних засобах може використовуватися як водна фаза (ВФ).
Увага! Застосовувати лише зовнішньо. Не використовувати у косметиці для дітей до 3-х років.
Термін зберігання (у невідкритому стані): до 05.2025 р.
Після відкриття - при додатковій консервації до 11.2025 р. У якості консервантів рекомендуються: Оптифен, Гермаль Плюс (рідкий), Феноніп, Гермабен у дозуванні прибл. 0,5%. Не варто консервувати спиртом (може спричинити пересушування шкіри).
Характеристики
- Структура
- Рідкий
- Тип аромату
- Трав'яний
- Фаза використання
- Активна
Водна