Стабілізатор ванілі для запашок

1,13 USD

Якщо аромат містить % ваніліну, можливе потемніння мила в процесі дозрівання. Щоб не допустити зміни кольору мила, в якому був використаний такий аромат, рекомендується використовувати стабілізатор ванілі.

Кількість
Недостатньо товарів в наявності

  Оплата на картку Приватбанку або Монобанку, а також післяплата

(Нова Пошта, кур'єрська доставка та самовивіз).

  Купили на 1000 грн? Користуйтеся БЕЗКОШТОВНОЮ ДОСТАВКОЮ:

по Україні - Делівері, у місті Києві - Новою Поштою (вага замов- лення до 10 кг) та кур'єром.

  Безкоштовний самовивіз зі ст. М Шулявська (ср 15:00-15:15) і ст. М

Чернігівська (пт 15:00 та 19:00), а також з Троєщини (за домовлені- стю).

Якщо аромат містить % ваніліну, можливе потемніння мила в процесі дозрівання. Щоб не допустити зміни кольору мила, в якому був використаний такий аромат, рекомендується використовувати стабілізатор ванілі.

Не містить фталати.

Застосовується для: рідкого і твердого мила з основи, гліцеринового мила будь-якого походження, мила, виготовленого холодним і гарячим способом, шампунів, кондиціонерів, пом'якшувачів тканини, синтетичних миючих засобів, освіжувачів повітря, лосьйонів. Тобто, для будь-яких косметичних засобів, які містять воду.

Має досить різкий запах. Хоча цей продукт абсолютно безпечний, однак дуже сильно пахне з флакона. У готовому продукті (милі) цей запах зникне і не впливатиме на основну ароматичну композицію.

Рекомендоване дозування: виробник радить додавати 0,3% стабілізатора на загальну масу. Було встановлено експериментально, що найбільш вдале співвідношення - 2 частини аромату до 1 частини стабілізатора, якщо відсоток вмісту ваніліну невеликий. Якщо ж аромат містить дуже високий рівень ваніліну, рекомендується використовувати співвідношення: 1 частина аромату до 1 частини стабілізатора. Необхідно змішати стабілізатор і запашку, а потім цю суміш додати в виготовлений продукт (мило або косметику).

Запобіжні заходи: зберігати в сухому прохолодному місці. Не змішувати з сильними кислотами, нітратами або окислювачами.

Продається в грамах.

USA

Характеристики

Структура
Рідкий
Спосіб миловаріння
Гарячий
Холодний