Підкатегорії

Активні фільтри

Наявність: Закінчився

Являє собою нейтралізований сополімер акриламідопропіл-пропанової сульфонової кислоти та вінілпірроллідону. З його допомогою можна приготувати м'який денний крем, без додавання в рецептуру інших емульгаторів, соемульгаторів або гелеутворювачів. Крем чудово розподіляється на шкірі, швидко вбирається, відсутнє відчуття липкості. Додає кремам додаткову м'якість, ніжність.

Наявність: Закінчився

Неіонний емульгатор, дозволяє створювати цікавіші та досить насичені емульсії, які підходять для всіх типів шкіри. Не містить хімічних домішок, розчинників, етиленоксиду та діоксану. Є універсальним емульгатором "олія у воді", який дозволяє створювати креми та молочко без додавання соемульгаторів або гідроколоїдів.

Наявність: Закінчився

Зелений емульгатор, сертифікований Ecocert, має чудові властивості та якості. Він мімікрує та підлаштовується під різні системи і типи емульсій. Гарний засіб для створення косметики для дітей і дорослих, зворотних і прямих емульсій, крем-гелів, що змиваються тп незмивних засобів. Прекрасний солюбілізатор, розчиняє олії, дозволяє створювати будь-які водорозчинні олії значно екологічнішим способом, на відміну від використання полісорбатів.

Наявність: Закінчився

Емульгатор, що дозволяє створити якісний кондиціонер для волосся, який буде досить м'яким, з гарною структурою та прекрасним кондиціонуючим ефектом.

Наявність: 16 На складі

Допомагає зробити шкіру м'якішою, гладкою, насиченою вологою. Має протизапальний і антибактеріальний вплив на шкіру. Використовується в кремах, шампунях та інших косметичних засобах як загусник і стабілізатор; як зволожуюча добавка в кремах і лосьйонах; як загусник у зубних пастах; як кондиціонуючий компонент в шампунях.

Наявність: 48 На складі

Глибоко проникає в клітини епідермісу, забезпечуючи не лише зволожуючий, але й підтягуючий ефект. Незамінна в косметичних антивікових засобах. Рекомендується використовувати після 35 років.

Наявність: 19 На складі

Карбомер - полімер, похідний від акрилової кислоти. У косметології використовується його властивість при з'єднанні з водою утворювати стійкі гелі, в результаті чого виходить загущувач для кремів, гелевих засобів, шампунів.  Має зволожуючу дію, освіжає та заспокоює шкіру.

Товар доданий для порівняння.